EKIPA DOBRA

„Cześć. Dzisiaj żonka towarzyszyła mi przez 4 k-mki w naszym ulubionym parku. Wraca do biegania po 2-letniej przerwie. Biegła oczywiście swoim tempem. Zmotywowałem 4 osoby do biegania i pomagania potrzebującym. To jest piękny dzień, pozdrawiam grupkę, miłego popołudnia.”
Robert Kurpeta
Dowiedziałam się o KilometryZbieramy.pl w czerwcu.  To już 7 miesięcy i jakieś 12 tys. km.
Z Wami rower, truchtanie i spacery nabierają zupełnie innego znaczenia.

Sylwia Olesiak

„Pan doktor od słupka kręgowego powiedział mi, że mam definitywnie zapomnieć o bieganiu, ale mogę maszerować, spacerować i jeździc rowerem ile chcę. Więc sobie dziś pochodziłem, żeby koszyczek pomocy nie pozostał pusty. Pozdrawiam serdecznie grupowicze.”

                            Tony Roy

„Dziękuję Wam bardzo za to, że mogłem z tak wspaniałą ekipą uczestniczyć w tak szczytnej akcji!
Piękny wynik uzyskaliśmy!
Wielkie brawa dla wszystkich uczestników wyzwania charytatywnego MEDALOWA PIĄTKA- KULIG.
Ogromne brawa i szacunek dla organizatorów, czyli  Fundacji Dzięki Tobie – ludzi o Wielkich sercach bez których by tego nie było!”

Krzysztof Ignaszewski

„To ja Wam DZIĘKUJE! Za to ,że pojawiliście się w moim życiu , za to że dzięki Wam i waszej inicjatywie mogę pomagać innym którzy tego mocno i bardzo potrzebują. I za to że daliście mi dodatkową motywacje, by działać i walczyć mimo wszystko i wszystkiego co się wokół dzieje i za to że dzięki Wam poznałam i poznaje tylu wspaniałych ludzi, którzy inspirują mnie każdego dni, wspierają i przywracają wiarę i nadzieję ze ten na tym świecie jest jeszcze duuuuuuzo dobra i warto je poszerzać!
Jadwiga Janosz

„Tato, nie uwierzysz !!! Dostałeś medal za bieganie i to z całym światem. Tak zaskoczył mnie dziś 6 -letni syn. Taka miła niespodzianka czekała na mnie w domu od DziekiTobie.pl

Gdy spytałem skąd wie, że to za bieganie, odpowiedział : „bo mówiłeś kiedyś mamie, że jak biegasz to pomagasz chorym dzieciom. Ja mogę biegać z tobą, żeby było więcej tej forsy. To takie proste, że nawet dziecko chce się zaangażować.”

                                                               EL Kuba

„Pani Karolino dziękuję za wszystko. Dzięki Pani i Fundacji mamy skrzydła”

Katarzyna

„Kochane Dzięki Tobie. Dla nas jest to szczególna, wspaniała chwila czytać tak piękne słowa kierowane pod naszym adresem. Bardzo Wam za nie dziękujemy. Ale tak naprawdę takie słowa należą się przede wszystkim właśnie Wam. Ktoś przecież te 3000 ludzi zachęcił, zorganizował, zdobył środki dla podopiecznych. Naprawdę, udział poszczególnych osób (w tym nas) chodzących i jeżdżących w czynieniu dobra, w stosunku do tego co Wy zrobiliście, jest w żaden sposób nieporównywalny. To Wam przede wszystkim należą się słowa podziękowań i wyrazy wielkiego szacunku. Gdyby nie Wy, nas by tu przecież nie było. I kto by wtedy pomagał maluszkom? Wraz z Iwonką, do dzisiaj, uzbieraliśmy przez pół roku 4 120 km. Wy, parę milionów!!! I kto tu ma większe zasługi? Jedyne co możemy dodać to to, że dopóki starczy nam zdrowia będziemy z Tobą, Nasza Fundacjo Dobra. Dziękujemy raz jeszcze i serdecznie pozdrawiamy wszystkich Grupowiczów.”

Iwona i Wiesław Mitkowscy

„Fundacjo moja Kochana i wszyscy Przyjaciele z Ekipy Dobra!
To WY porwaliście Polskę i cały świat do działania na rzecz Potrzebujących.
Świadomość, że jestem wśród WAS – WSPANIAŁYCH  i bezinteresownych LUDZI i mogę choć trochę pomagać,
 jest tak niezwykła, że od kilku miesięcy czuję, że jestem w innym – LEPSZYM ŚWIECIE!!!

D Z I Ę K U J Ę
Moi fantastyczni Uczniowie (to ONI dodają mi TEJ pioruńskiej energii) i ja – ściskamy wszystkie Dzieciaczki

Kocham WAS!!!”

Katarzyna Agata Czechowska

„Dziekitobie.pl dziękujemy za możliwość użycia naszych nóżek do czynienia dobra, z chęcią podejmiemy się kolejnych wyzwań”

Tomasz Burman

„Ojejku, jak cudownie! Dziękuje najwspanialsza Ekipo na Świecie – uszczęśliwianie ludzi to WASZA SPECJALNOŚC. Ściskam Was wszystkich PRZYJACIELE”                                                                              Katarzyna

„To ja dziś wrzucam także mojego syna, który przebiegł ze mną pierwszy raz swoje 5 km. Pozdrawiamy”
                                                                      Wśród Natury

„Idealny sposób na połączenie przyjemności z radością pomagania, więc dalej będę pedałował „                                                                              Tony Roy

„Od niedawna dołączyłam do tej wspaniałej grupy – pokręciłam z Wami 126 km. I będę kręcić nadal – a jak przyjaciółka wyzdrowieje to pomacham kijkami -na razie stoją w kącie”     

                                                                                    Maria

„Jestem szczęśliwy, że w górach biegałem dla fundacji spełniłem swoje marzenie biegając w Górach Izerskich, na następny rok planuję Bieszczady i to jest moje następne wyzwanie.”

                                                                                  Zbigniew

„Aż mi się łezka w oku zakręciła…jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam pomóc…dziękuję i gratuluję całej ekipie. Wielkie brawa dla WAS”                                                                                   Zuzia

„Jest moc! Wszyscy jesteście najwspanialsi! Brawa dla Was Kochani”

Monika

„Cieszę się, że mogę przekazywać swoje kilometry. Pozdrawiam wszystkich.”

Patrycja

„Cieszę się, że jestem w tak wspaniałej grupie .Pracuję z dziećmi niepełnosprawnymi więc moja motywacja jest podwójna. Jutro Szyszka Dyszka…no i jak nie pobiec?!

                                                                                         Wśród Natury

„Cieszę się że mogę być z tak wspaniałą drużyną, która kocha pomagać.
To Ekipa Dobra”
                                                                                     Ewa

„Najpiękniejsi  ludzie o wrażliwych i otwartych sercach. Brawa Kochani”
                                                                                     Mirosława

„Cieszę się, że  to co sprawia mi radość może pomóc! Gratulacje dla wszystkich aktywnych o tak dobrym sercu a szczególnie pomysłodawcom”

Jadwiga

„Zaszczyt dla mnie znaleźć się w tak znakomitym gronie”                                                                                     Rysiek

„Super Najlepsza Ekipa w Jakiej Kiedykolwiek Byłem !”

Grzegorz

„DZIĘKI TOBIE polecam się na przyszłość. Dzięki tej akcji wróciłem do regularnego biegania więc każdy skorzystał! Następnym razem dołożę więcej kilometrów”  

                                                                                          Damian  

Akcja KilometryZbieramy.pl powstała z inicjatywy Fundacji Dzięki Tobie oraz jej  Partnerów.